Drazí přátelé, vzhledem k aktuální situaci v ČR a vyhlášení nouzového stavu vládou ČR, jsme bohužel nuceni uzavřít náš hudební klub. Jde nám o bezpečnost a věříme, že toto opatření pomůže a v blízké době se vše opět vrátí do normálního stavu. Prosíme, abyste nedělali žádné online rezervace.

Icepub Prague zůstává otevřen každý den od 12:00 – 20:00.

Děkujeme za pochopení.

Are you planning New Year’s Eve party in Prague? Karlovy lázně is the best choice! Come to celebrate the arrival of the New Year together with people from the whole world!
The price is 1300 CZK per person including a bottle of CHAMPAGNE for each of you. We start selling tickets on December the 8th. You can buy it in the club or in our Icepub Prague. We recommend to buy it asap.
On NYE night if you will want to go out of the club you can always come back inside.
We start at 8 PM, so don’t miss it!

Snímek obrazovky 2019-12-03 v 15.55.01

Máme pro vás skvělou zprávu! Pokud se chystáte zavítat do našeho klubu, máte jedinečnou možnost vidět našeho nového Dje Kuku! Ano, tento DJ je skutečně technickým fenoménem, protože je to robot! Najdete ho na 1. patře a samozřejmě si užijete skvělou party!robotfb

Plánujete oslavit Silvestra v Praze? Karlovy lázně jsou tou nejlepší volbou! Přijďte na největší party roku k nám a oslavte příchod Nového roku s lidma z celého světa! Vstupné je 1300 Kč a v ceně je 1 láhev sektu. Vstupenky začneme prodávat přes den od 29. 12. 2017.

 

Plánujte oslavit Silvestr v Praze? Klub Karlovy lázně je správná volba. Přijďte k nám oslavit příchod Nového roku společně s našimi hosty z celého světa.
Vstupné je 1100,- Kč nebo 40,- Euro za osobu včetně láhve šampaňského pro každého z Vás.
Začínáme ve 20:00 hodin, tak ať to nezmeškáte.

To make you feel as good as possible we just finished some updates in our club. We want you to feel great after the first step to the club so we rebuilt our entrance! And you will also feel great no matter how the weather is outside because we made a new A/C system!

Just check the photo gallery!