Vzhledem k nařízení, které vstupuje v platnost od 1. 11. 2021, upozorňujeme, že pro vstup do prostor provozovny je potřeba se prokázat negativním PCR testem (<72 hodin), negativním ATG testem (<24 hodin), nebo očkováním (2. dávka) nebo zotavením z COVID-19 (<180 dnů). U vstupu je možné se nechat otestovat antigenním samotestem.

Máme skvělou novinku, Icepub Prague je opětovně otevřen. Originální ledový zážitek můžete přijít vyzkoušet v pátky, soboty a neděle! Otevírací doba 12:00-21:00h. Rezervaci si můžete udělat online na těchto stránkách nebo můžete dorazit i bez rezervace. Těšíme se na Vás:)

Finally it is here! We are back and can’t wait to welcome you on Friday and Saturday night! We open the doors at 9pm. And! First 200 visitors will get free bottle of champagne. Let’s get the party started!!!!

Drazí přátelé, vzhledem k aktuální situaci v ČR a vyhlášení nouzového stavu vládou ČR, jsme bohužel nuceni uzavřít náš hudební klub. Jde nám o bezpečnost a věříme, že toto opatření pomůže a v blízké době se vše opět vrátí do normálního stavu. Prosíme, abyste nedělali žádné online rezervace.

Icepub Prague zůstává otevřen každý den od 12:00 – 20:00.

Děkujeme za pochopení.

Are you planning New Year’s Eve party in Prague? Karlovy lázně is the best choice! Come to celebrate the arrival of the New Year together with people from the whole world!
The price is 1300 CZK per person including a bottle of CHAMPAGNE for each of you. We start selling tickets on December the 8th. You can buy it in the club or in our Icepub Prague. We recommend to buy it asap.
On NYE night if you will want to go out of the club you can always come back inside.
We start at 8 PM, so don’t miss it!

Snímek obrazovky 2019-12-03 v 15.55.01

Máme pro vás skvělou zprávu! Pokud se chystáte zavítat do našeho klubu, máte jedinečnou možnost vidět našeho nového Dje Kuku! Ano, tento DJ je skutečně technickým fenoménem, protože je to robot! Najdete ho na 1. patře a samozřejmě si užijete skvělou party!robotfb

Plánujete oslavit Silvestra v Praze? Karlovy lázně jsou tou nejlepší volbou! Přijďte na největší party roku k nám a oslavte příchod Nového roku s lidma z celého světa! Vstupné je 1300 Kč a v ceně je 1 láhev sektu. Vstupenky začneme prodávat přes den od 29. 12. 2017.