• Mainstream 01  
  • Dance music 02  
  • Oldies 03  
  • Hip hop & R’n’B 04  
  • Chill out 05  
 

Mainstream

Toto patro se nese ve stylu „hlavního proudu“. Jedná se o nejspodnější část klubu.  Dominancí music je videofloor, která slouží jako taneční parket a také led panel vedoucí nad jedním z barů. A samozřejmě zde najdete náš Oxygen bar!

 

Dance music

Patro věnované taneční hudbě, které je tomuto stylu přizpůsobeno také světelnými a zvukovými efekty. Budete tancovat v prostoru, který původně sloužil jako bazén nebo v laserových paprscích. Najdete zde  laserovou sochu, hypercube a mnoho dalších efektů.

 

Oldies

Patro věnované nesmrtelným oldies. Budete si připadat jako v „Saturday night fever“. Světelný parket, posezení v retro stylu, Martini girl za vodní stěnou, dj hrající v cadillacu. Na tomto patře najdete také unikátní FogScreen, kterou Karlovy lázně vlastní jako jediní v Čr. Vraťte se do doby Elvise, Marilyn, Beatles …

 

Hip hop & R’n’B

Patro kde se budete pohupovat v rytmu r´n´b a hip hopu. Ty největší hity z oblasti „black music“ uslyšíte právě tady! Stylové posezení, světelné zdi, 10m dlouhý světelný equalizer přímo nad parketem „Shake your ass“?

 

Chill Out

Místo, kam zavítáte po návštěvě všech ostatních pater. Jak už sám název napovídá, jedná se o patro, které je věnované chill outové hudbě .Celé toto patro je ve stylu new baroque. Čeká na vás stylové pození ve zlatých sedačkách a luxusní světelné stěny. Just sit, drink and relax!

PRIVÁTNÍ BOXY

PREFERUJETE SOUKROMÍ? REZERVUJTE SI PRIVÁTNÍ BOX!

VIP prostor

All inclusive area rezervujte si vip prostor