Karlovy lázně jsou

největším zařízením svého druhu

ve střední Evropě

Zároveň se klub řadí mezi nejlépe technicky vybavené kluby na světě. Jsou jedinečné také pro svůj originální charakter, který vytváří zachovaný historický interiér budovy, postavené na přelomu 14. a 15. Století. Původní mozaikové obložení chodeb a zdí, mozaikové obrazy v hlavních sálech a částečně zachované staré lázeňské vybavení a bazény ve stylu římských lázní, které dnes bez vody slouží ve dvou patrech klubu jako taneční parket, vytvářejí spolu s moderním vybavením a hudbou zcela nenapodobitelnou atmosféru, díky které se Karlovy lázně staly nejnavštěvovanějším tanečním klubem v České republice.

Vyjma veřejných lázní se v minulosti v Karlových lázních nacházela například kavárna, nebo vydavatelství novin Karla Havlíčka Borovského. Od druhé poloviny minulého století budova osiřela a postupně chátrala. Na konci 90. let minulého století vznikla myšlenka zdevastovaný objekt, stojící pouhých 100 metrů od Karlova mostu, zrekonstruovat a v jeho prostorách vytvořit hudební klub. Své první návštěvníky klub přivítal 1.12.1999.

5 pater zábavy

Toto patro se nese ve stylu „hlavního proudu“. Jedná se o nejspodnější část klubu.  Dominancí music je videofloor, která slouží jako taneční parket a také led panel vedoucí nad jedním z barů. A samozřejmě zde najdete náš Oxygen bar!

Patro věnované taneční hudbě, které je tomuto stylu přizpůsobeno také světelnými a zvukovými efekty. Budete tancovat v prostoru, který původně sloužil jako bazén nebo v laserových paprscích. Najdete zde  laserovou sochu, hypercube a mnoho dalších efektů.

Patro věnované nesmrtelným oldies. Budete si připadat jako v „Saturday night fever“. Světelný parket, posezení v retro stylu, Martini girl za vodní stěnou, dj hrající v cadillacu. Na tomto patře najdete také unikátní FogScreen, kterou Karlovy lázně vlastní jako jediní v Čr. Vraťte se do doby Elvise, Marilyn, Beatles …

Patro kde se budete pohupovat v rytmu r´n´b a hip hopu. Ty největší hity z oblasti „black music“ uslyšíte právě tady! Stylové posezení, světelné zdi, 10m dlouhý světelný equalizer přímo nad parketem „Shake your ass“?

Místo, kam zavítáte po návštěvě všech ostatních pater. Jak už sám název napovídá, jedná se o patro, které je věnované chill outové hudbě .Celé toto patro je ve stylu new baroque. Čeká na vás stylové pození ve zlatých sedačkách a luxusní světelné stěny. Just sit, drink and relax!

v klubu Karlovy lázně máte možnost využít ALL INCLUSIVE AREA –  oddělený prostor, kde si  můžete dopřávat skutečného nadstandardu.

Více informací

Náš klub je otevřen denně od 21:00 – 05:00 hodin

Informace o provozovateli klubu

PRAM ABS a.s.
Praha l, Smetanovo nábřeží 198/1, PSČ 11000

IČ: 25671529

B 5394 vedená u Městského soudu v Praze
Základní kapitál ve výši 2,016.000,- Kč (100% splaceno).

V případě, že dojde mezi společností PRAM ABS a.s. a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce 
Ústřední inspektorát – oddělení ADR 
Štěpánská 15 
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz

Web: www.adr.coi.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Maximální kapacita klubu je 1200 osob.

PRIVÁTNÍ BOXY

PREFERUJETE SOUKROMÍ? REZERVUJTE SI PRIVÁTNÍ BOX!

VIP prostor

All inclusive area rezervujte si vip prostor