! Neomezenná konzumace & zábava až do rána !

MÁTE ZÁJEM O REZERVACI ALL INCLUSIVE AREA ?

Pro rezervaci na E-mail pište na jana@karlovylazne.cz

PŘEJEME VÁM LUXUSNĚ STRÁVENÝ VEČER !

VIP prostor - ALL INCLUSIVE AREA je oddělený prostor, kde si můžete dopřávat skutečného nadstandardu. Za jednorázovou částku si budete užívat v luxusně zařízeném prostoru, kde můžete vypít co hrdlo ráčí. Důležité je, že zde dostanete naprosto stejné nápoje (alkoholické i nealko), které jsou podávany na baru. Nápoje jsou umístěny v lednici, přímo v ALL INCLUSIVE AREA. Lednice je samoobslužná a je dle potřeby průběžně doplňována.

Tohoto luxusu si můžete v klubu Karlovy lázně užít za jednorázovou částku, která činí 1400,- Kč na osobu. Minimální počet lidí je 5 (v případě, že Vás není 5, tak je potřeba zaplatit minimální částku 7000,- Kč). Abychom zamezili tomu, že se do tohoto prostoru dostane někdo, kdo za ALL INCLUSIVE AREA nezaplatil, je vstup do této zóny hlídán jedním z našich bodyguardů, kterému se ti, kteří si za tuto službu zaplatí, prokazují na základě pásku na ruce, který dostanou po zaplacení.

Momentálně v Karlových lázních máme k dispozici 2 ALL INCLUSIVE AREA, jedna z nich se nachází na nejspodnějším patře (VIP 2, green/white interier) kde hrajeme "mainstream" a druhá (VIP 1, red/black interier) je na patře, kde hrajeme "oldies". Samozřejmě, že prostor ALL INCLUSIVE AREA můžete kdykoli opustit a opět se vrátit.

Novinky

Sdílejte s námi své zážitky i fotografie.

Přidejte se k nám na FACEBOOK

CO HRAJEME

KARLOVY LÁZNĚ / 5 STORY CLUB
Největší hudební klub ve střední Evropě.

Praha, Novotného lávka 198
(40 metrů od Karlova Mostu, 350 metrů od stanice metra Staroměstská, linka A)