Září23 2013

NEW ENTRANCE & A/C

To make you feel as good as possible we just finished some updates in our club. We want you to feel great after the first step to the club so we rebuilt our entrance! And you will also feel great no matter how the weather is outside because we made a new A/C system!

Just check the photo gallery!

Duben7 2013

NOVÝ ENERGY DRINK !

 

Po otevření jedinečného projektu Icepub Prague jsme se rozhodli v trendu přinášení novinek pokračovat. Věříme, že hudební klub Karlovy lázně si za 14 let své existence vybudoval dobré jméno - jak na domácí scéně tak i v zahraničí - a proto jsme se rozhodli vám přinést, již brzy, originální nápoj, ve kterém se skrývá spousta energie. Doufáme, že Vám bude chutnat a pomůže vám přežít noc v našem klubu. ENERGY DRINK KARLOVY LÁZNĚ !

 

KARLOVY LÁZNĚ - FULL OF ENERGY

 

Únor20 2012

EXTRA COOL ICEPUB PRAHA !

 

Vítáme vás na místě kde vše co vidíte můžet i cítit – stěny, bar, stoly, sochy a dokonce i vaše sklenice - vše je vyrobeno z ledu. Teplota v celém prostoru ICEPUB PRAGUE je neustále udržována na -7 stupních Celsia! ICEPUB PRAHA je součástí největšího hudebního klubu ve střední Evropě - KARLOVY LÁZNĚ – 5 STORY CLUB. To znamená, že při návštěvě ICEPUBu PRAHA v nočních hodinách můžete současně zažít i fantastickou atmosféru tohoto nejnavštěvovanějšího klubu v České republice! 

V tomto baru, který je celý postaven z ledu si můžete při -7 stupních Celsia vychutnat opravdu dobře vychlazené drinky, vodka koktejly – ice sweet, ice sour, ice bitter nebo si zde můžete objednat pivo Extra Cold Heineken. 

V ICEPUB PRAHA můžete strávit 30 minut, nebojte, nezmrznete, dostanete zimní bundu i rukavice takže se zde budete cítit velice příjemně. Využijte možnost si zde odpočinout  od "horké" atmosféry, která panuje v ostatních prostorách klubu Karlový lázně. 

ICEPUB PRAHA je otevřen KAŽDÝ DEN v časech 12.00 – 20.00 a 21.00 – 05.00. 

Buďte COOL a nepropásněte tento jedinečný zážitek!

 

www.icepubprague.cz

Facebook page

  
>    >>

Novinky

Sdílejte s námi své zážitky i fotografie.

Přidejte se k nám na FACEBOOK

CO HRAJEME

KARLOVY LÁZNĚ / 5 STORY CLUB
Největší hudební klub ve střední Evropě.

Praha, Novotného lávka 198
(40 metrů od Karlova Mostu, 350 metrů od stanice metra Staroměstská, linka A)