Karlovy lázně jsou se svými pěti hudebními kluby v pěti patrech největším zařízením svého druhu ve střední Evropě. Zároveň se řadí mezi nejlépe technicky vybavené kluby na světě. Jsou jedinečné také pro svůj originální charakter, který vytváří zachovaný historický interiér budovy, postavené na přelomu 14. a 15. Století. Původní mozaikové obložení chodeb a zdí, mozaikové obrazy v hlavních sálech a částečně zachované staré lázeňské vybavení a bazény ve stylu římských lázní, které dnes bez vody slouží ve dvou patrech klubu jako taneční parket, vytvářejí spolu s moderním vybavením a hudbou zcela nenapodobitelnou atmosféru, díky které se Karlovy lázně staly nejnavštěvovanějším tanečním klubem v České republice.
 
Vyjma veřejných lázní se v minulosti v Karlových lázních nacházela například kavárna, nebo vydavatelství novin Karla Havlíčka Borovského. Od druhé poloviny minulého století budova osiřela a postupně chátrala. Na konci 90. let minulého století vznikla myšlenka zdevastovaný objekt, stojící pouhých 100 metrů od Karlova mostu, zrekonstruovat a v jeho prostorách vytvořit hudební klub. Své první návštěvníky klub přivítal 1.12.1999.
 

 

MUSIC CAFE


Toto patro se nese ve stylu „hlavního proudu“. Jedná se o nejspodnější část klubu, kde je zachováno mnoho původních prvků jako je mlýnské kolo, kotel a studna. Dominancí music cafe je videofloor, která slouží jako taneční parket a také led panel vedoucí nad jedním z barů. Milovníci internetu si zde mohou zasurfovat zcela zdarma.


DISCOTHEQUE


Patro věnované taneční hudbě, které je tomuto stylu přizpůsobeno také světelnými a zvukovými efekty. Budete tancovat v prostoru, který původně sloužil jako bazén nebo v laserových paprscích. Najdete zde videowall o rozměru 5m x 2m, interactive wall, laserovou sochu, hypercube a mnoho dalších efektů.


KALEIDOSKOP


Patro věnované nesmrtelným oldies. Budete si připadat jako v „Saturday night fever“. Světelný parket, posezení v retro stylu, Elvis a Marilyn za vodní stěnou, dj hrající v cadillacu. Na tomto patře najdete také unikátní FogScreen, kterou Karlovy lázně vlastní jako jediní v Čr. Vraťte se do doby Elvise, Marilyn, Beatles …


PARADOGS


Patro kde se budete pohupovat v rytmu r´n´b a hip hopu. Ty největší hity z oblasti „black music“ uslyšíte právě tady! Stylové posezení, světelné zdi, 10m dlouhý světelný equalizer přímo nad parketem „Shake your ass“?


CHILL OUT


Místo, kam zavítáte po návštěvě všech ostatních pater. Jak už sám název napovídá, jedná se o patro, které je věnované chill outové hudbě .Celé toto patro je ve stylu new baroque. Čeká na vás stylové pození ve zlatých sedačkách a luxusní světelné stěny. Just sit, drink and relax!


ALL INCLUSIVE AREA


v klubu Karlovy lázně máte možnost využít ALL INCLUSIVE AREA –  oddělený prostor, kde si  můžete dopřávat skutečného nadstandardu.


Více informací zde "all inclusive area"

 

Novinky

Sdílejte s námi své zážitky i fotografie.

Přidejte se k nám na FACEBOOK

CO HRAJEME

KARLOVY LÁZNĚ / 5 STORY CLUB
Největší hudební klub ve střední Evropě.

Praha, Novotného lávka 198
(40 metrů od Karlova Mostu, 350 metrů od stanice metra Staroměstská, linka A)